Apie mus

„ARVI KALAKUTAI“, veiklą pradėjusi 2004 m., yra vienintelė Baltijos šalyse specializuota kalakutų skerdimo ir jų mėsos perdirbimo įmonė, kurios gaminiai tiekiami Lietuvos prekybos tinklams bei eksportuojami į Latviją, Estiją, Daniją, Belgiją, Vokietiją, Angliją, Suomiją, Švediją, Azerbaidžaną, Japoniją ir kitas Europos šalis. Įmonė turi savo parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje. Kokybiškos produkcijos gamybai įmonė pasirinko Olandijos bendrovės „Stork“ įrangą. „ARVI KALAKUTAI“ per metus perdirba per 7000 tonų kalakutienos.

 

Bendrovės kalakutų skerdimo ir mėsos perdirbimo technologijos atitinka aukščiausius ES reikalavimus, įdiegta RVASVT (HACCP) programa. Įmonė yra gavusi ES veterinarijos sertifikatą. Šiandien mūsų asortimentą sudaro daugiau nei 100 įvairiausių kalakutienos gaminių, kurie nuolat įvertinami aukščiausiais apdovanojimais tarptautinėse parodose.

 

Kalakutų auginimas

„ARVI KALAKUTAI“ kalakutienos kokybę užtikrina bendradarbiaudama su patikimais vietiniais ūkininkais. Tai unikalią patirtį Lietuvoje sukaupę kalakutų auginimo ekspertai. Fermos kuriose auginami kalakutai pastatytos ir įrengtos bendradarbiaujant su paukštininkystės specialistais ir įmonėmis iš Italijos („OFFICINE SPEROTTO“) bei JAV („BETCO“ bei „Chore Time“). Paukštidėse įdiegti specialūs kompiuteriai nepriekaištingai valdo visus gyvybiškai svarbius kalakutų auginimo procesus, o kasdienė augintojų priežiūra, natūrali auginimo aplinka leidžia Jums pateikti kokybišką kalakutieną.

 

Pašarų gamyba

Mėsos skonis daugiausia priklauso nuo to, kuo paukščiai buvo maitinami. Pašarų įmonė „Marijampolės pašarai“ savo darbą išmanantys specialistai gamina preciziškai subalansuotus pašarus, todėl jais penimi gyvūnai užauga sveiki, o mėsa malonaus skonio.Pašarai yra termiškai apdorojami, todėl geriau virškinami ir išvengiama bakteriologinė tarša, su jais pasiekiami maksimalūs kalakutų auginimo standartai.

 

100

ĮVAIRIAUSIŲ KALAKUTIENOS GAMINIŲ

>7000 t

PERDIRBAME KALAKUTIENOS PER METUS

~300

DARBUOTOJŲ

16

FIRMINIŲ PARDUOTUVIŲ

Kalakutiena – skanus ir sveikas maistas

Kalakutienoje gausu baltymų, aminorūgščių, B grupės ir PP vitaminų, cinko, geležies, fosforo ir magnio mikroelementų. 100 g krūtinėlių filė yra tik apie 1,4 proc. riebalų ir net apie 22,6 proc. baltymų, todėl ji puikiai tinka sveikai besimaitinančiam žmogui.

 

Kalakutieną rekomenduojama valgyti asmenims, turintiems virškinimo problemų. Ji lengvai virškinama, nes kalakutienoje yra mažas kolageno kiekis. Tai rečiausiai alergiją sukelianti mėsos rūšis. Kalakutiena mažai cholesterino turinti mėsa, todėl ji ypač tinka dietinei vaikų, nėščiųjų moterų ir norinčių sveikai gyventi mitybai.