“Arvi kalakutai“  šašlykų  liniją sudaro tik aukščiausios kokybės jau sumarinuoti ir paruošti kepti ant laužo gaminiai, kurie kiekvienais metais stebina savo išraiškingais skoniais. Jie nereikalauja paruošimo, nes jau yra paruošti kepimui. Kalakutas turi tiek baltos, tiek raudonos mėsos savybių. Grill produktų pagrindinė sudedamoji dalis yra tamsi kalakutų šlaunelių mėsa, kuri turtinga baltymais ir geležimi bei lengvai pasisavinama.

 

Šiais metais Jums pristatome itin natūralius ir švelnius skonius, kurie stebina ne tik savo natūralumu, bet  ir draugiška sudėtimi. Pristatome du naujus ir užburiančius skonius, kurie sukurti bendradarbiauajnt su geriausiais Lietuvos ūkininkais, kurie mums suteikė galimybę naudoti tik aukščiausio kokybės ekologiškus ingredientus.

 

Kalakutienos šašlykas agurkų, krapų ir kefyro marinate

 

Itin minkštas kalakutienos šašlykas pagamintas iš kalakutų šlaunelių mėsos ir išmarinuotas  natūralaus kefyro, agurkų ir krapų marinate paliks švelnaus kefyro ir gaivių agurkų bei krapų derinio skonį, kuris Jus maloniai nustebins. Šašlykų skonyje švelniai jaučiamas pipirų ir svogūnų poskonis. Skonyje nėra skonio ir aromato stipriklių bei dažiklių, todėl mėsa išlaiko tik natūralius joje esančius skonius.

 

Šviežumu alsuojanti grill sezono naujiena kalakutienos šašlykas pomidorų ir bazilikų marinate 

 

Šis kalakutienos šašlykas pagamintas iš  itin sultingos kalakutų šlaunelių mėsos  marinuotas su ekologiškuose ūkiuose užaugintais šviežiais pomidorais ir bazilikais sukurs tikrą skonių žaismą Jūsų gomuriui. Šašlyko skonyje itin švelniai dominuoja pomidorai ir bazilikai, kurių skonį papildo švelnus česnako ir raudonėlio poskonis. Bazilikai ir pomidorai kruopščiai atrinkti iš ūkininkų sodų, todėl skonyje nėra skonio ir aromato stipriklių bei dažiklių, o mėsa išlaiko tik natūralius joje esančius skonius. 

 

2019 grill