ARVI KALAKUTAI Voilà! – tiesiog pašauk kalakutą!

Sultinga, viliojančiai apskrudusi ir pasakiškai gardi stalo puošmena. Arvi kalakutai pristato „Voilà!“ gaminių šeimos naujieną –kalakutienos medalionus amerikietiškame marinate!

Šį produktą jau išmarinavo ARVI KALAKUTŲ meistrai, o naujos kartos vakuuminė pakuotė pati kontroliuoja kepimo procesą. Jūsų užduotis – tiesiog pašauti kalakutieną į orkaitę ir gardžiuotis tikru Amerikos skoniu!

Šis produktas pagamintas iš kalakutienos medalionų, t.y. apvalių šviesios petukų mėsos gabalėlių su odele, ir pamarinuotas marinate, kuriame dominuoja švelniai aštrus skonis, išryškėja keptos mėsos skonis ir kvapas. Marinato sudėtyje yra ir pomidorų miltelių, brendžio acto, kuris suteikia subtilios rūgštelės. Sudėtyje nėra skonio ir aromato stipriklių. Sudėtyje yra net 80% turtingos baltymais mėsos ir vienoje porcijoje kepto šio patiekalo yra beveik visa baltymų paros norma. Kaip ir visi Voila! linijos gaminiai šis gaminys supakuotas į kepimui skirtą pakuotę ir yra kepamas orkaitėje. Lengva ir paprasta. Voilà! – tiesiog pašauk kalakutą!

ARVI_medalionai_internetui