Įsibėgėjus Didžiosioms kepsnynėms ir besibaigiant vasarai “Arvi kalakutai” jau paskelbė net 59 nugalėtojus, kurie laimėjo išties puikius, vasariškus prizus – pilnas dėžes kalakutienos grill gaminių, grill šefo įrankius, prijuostes ir žinoma įspūdingiausią mūsų vasaros prizą net 3 Kamado Bono kepsnines.

Trys laimėtojai itin džiaugėsi tokiu laimėjimu, todėl jų džiaugsmu norėjome pasidžiaugti kartu, laimėtojams kepsnines įteikėme  asmeniškai – Joninių lošimo laimėtojai Irinai ir dviems Mindauginių lošimo laimėtojams Vladui ir Anai – ” <…> Iš džiaugsmo truputį spaudimas pakilo. Šokinėjau iš laimės. Labai Jums Dėkoju…” – sakė laimėtoja Ana.

 

Primename, kad Didžiųjų kepsnynių žaidimas vis dar vyksta ir įgavo pagreitį, pirkite “Arvi kalakutai grill gaminius, registruokite pirkimo kvitą ir laimėkite vasariškus grilio prizus. Žolinių lošime 08.17 d. pralošime šiuos prizus:

 

15 vnt. – grill įrankių;

10 vnt. – grill šefo prijuosčių;

3 vnt. – Pilnų dėžių grill kalakutienos gaminių;

2 vnt. – kamado bono kepsninių.

 

Daugiau apie žaidimą: http://www.arvikalakutai.lt/naujiena/arvi-kalakutai-skelbia-vasaros-zaidima-didziosios-kepsnynes-prasideda/

Registruotis galite čia: http://www.arvikalakutai.lt/zaidimas/