Konkursas “Mano svajonių kalakutas!”

 

Įsigyk knygelę “Dainelės vaikams ir vaikučiams”  paskaityk, susipažink, nupiešk, atsiųsk ir LAIMĖK!

 

Ar matei kalakutą?  Ar žinai, kaip jis atrodo? ne ? … ne bėda! Sukurk jį savo vaizduotėje ir nupiešk!

Jeigu tavo piešinukas bus nepanašus į šioje knygelėje gyvenantį kalakutą, jeigu jis bus toks, kokio dar niekas nėra matęs nei močiutės kieme, nei jokioje pasakoje apie paukščius, tu būsi pirmas žmogutis, sukūręs niekur ir niekam nematytą paukštį. Tačiau, pažvelgus į tavo piešinuką, visi privalo jį pavadinti – kalakutu.

 

Mes už ORGINALUMĄ, mažasis bičiuli!

 

Dalyvauk ir laimėk: pačią gražiausią tavo svajonių kuprinę, pilnut pilnutėlę skaniausių kalakuto dovanėlių, kuriomis galėsi džiaugtis ir pasistiprinti po dienos žaidimų ir nuotykių.

 

Knygelę galite įsigyti susisiekdami:

telefonu: 8 698 44678
el. paštu: lapkauskaitel@gmail.com

 

 img_20170502_0004

Konkurso taisyklės:

 

1.1.Žaidimą organizuoja knygelės rėmėjas UAB “Arvi kalakutai“ KŪB, adresas: Skriaudučio k., LT-69491, Marijampolės sav., arvikalakutai@arvikalakutai.lt

1.2.Originaliausio piešinio konkurso laimėtojui dovanosime įspūdingą prizą – pačią gražiausią tavo svajonių kuprinę, pilnut pilnutėlę skaniausių kalakuto dovanėlių, kuriomis galėsi džiaugtis ir pasistiprinti po dienos žaidimų ir nuotykių.

1.3. Konkursas vyksta nuo 2017 – 05 – 27  iki – 2017 – 12 – 04

1.4. Konkurso nugalėtojas bus išrinktas 2017 – 12 – 04 . Darbus vertins trijų narių komisija. Laimėtojas bus skelbiamas internetinėje svetainėje www.arvikalakutai.lt; skiltyje „Naujienos“.

1.5.Norint dalyvauti žaidime, reikia atsiųsti piešinį, nupieštą 2–16 metų amžiaus vaiko.

1.6.Piešinius siųsti adresu “Arvi kalakutai” -  Skriaudučio k., LT-69491, Marijampolės sav.

1.7.Piešinio apačioje turi būti nurodytas vaiko amžius ir vardas. Kitoje piešinio pusėje vieno iš vaiko tėvelių kontaktai: telefono Nr. ir/arba el. p. adresas.

1.8.Organizatorius turi teisę pašalinti iš žaidimo visus dalyvius, kurie, Organizatoriaus manymu, neatitinka šių taisyklių, įskaitant atvejus, kai Organizatorius pagrįstai įtaria, kad dalyvis naudoja klaidingus duomenis.

1.9.Su prizo laimėtoju Organizatorius susisiekia per 4 darbo dienas nuo laimėtojų išaiškinimo.

1.10.                             Prizo laimėtojas turi patvirtinti savo asmens tapatybę ir atitiktį visus šiam žaidimui keliamus reikalavimus.

1.11.                             Laimėtas prizas išduodamas tik žaidime dalyvavusiam asmeniui arba jo tėveliams.

1.12.                             Vartotojų žaidimo laimėtojo laimėtas prizas laimėtojo prašymu ar reikalavimu nekeičiamas kitos rūšies prizu ir prizo kaina laimėtojui nekompensuojama pinigais.

1.13.                             Su prizų atsiėmimu susijusios transporto ir kitos išlaidos laimėtojui ar jo atstovui nekompensuojamos.

1.14.                             Dalyvaudami šiame žaidime, dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir Organizatoriaus sprendimų, kurie visais su žaidimu susijusiais klausimais yra galutiniai. Prizas įteikiamas tik tiems dalyviams, kurie laikysis šių taisyklių.

1.15.                             Organizatorius turi teisę šias taisykles keisti arba taisyti vienašališkai

1.16.                             Organizatorius turi teisę eksponuoti pateiktus darbus įvairiais kanalais.

 

 img_20170502_00152