2014 m. gruodžio 19 d. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose vyko konkurso „Lietuvos metų gaminys 2014“ apdovanojimų įteikimas. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis pasveikino nugalėtojus ir įteikė medalius. Aukso medaliais buvo apdovanoti du ARVI KALAKUTŲ produktai: virtos kalakutienos „Rasytės“ dešrytės ir Voila! marinuota kalakuto šlaunelė be kaulo.

 

Jau daugiau nei 10 metų su ypatingu patyrusių ARVI KALAKUTŲ meistrų dėmesiu ruošiama kalakutienos produkcija išsiskiria subtilia skonių derme ir kiekvieną mėgavimosi akimirką paverčia iškilmėmis. Voila! marinuota kalakuto šlaunelė be kaulo – revoliucija kulinarijoje. Tai sultinga, viliojančiai apskrudusi ir pasakiškai gardi kalakutiena. Voila gaminiai griauna mitą, kad kalakutieną sunku paruošti. Šiuos produktus jau išmarinavo ARVI KALAKUTŲ meistrai, o naujos kartos vakuuminė pakuotė pati kontroliuoja kepimo procesą. Tereikia pašauti kalakutieną į orkaitę ir netrukus mėgausitės išskirtiniais skoniais.

 

Sveikumo faktorius vaikų mityboje lemiamas jų tėvams, tuo tarpu vaikai nori valgyti ne tik sveiką, bet ir skanų maistą. Virtos kalakutienos „Rasytės“ dešrytės yra ne tik puikaus skonio, jų nereikia lupti, tačiau šių dešrelių gamyboje nenaudojamas priedas E621. Šios dešrelės puikiai tinka tiek pusryčiams, tiek pietums ar vakarienei. Dešrelių gamybai naudojamos tik itin aukštos kokybės žaliavos ir maisto priedai.

 

A5_Rasytes desrytes_Metu gaminys preview