Karūnos vertas skonis!

 

Premium linija – jos didenybė kalakutiena

 

ARVI KALAKUTŲ Premium šeimos gaminiai – tai viešnagė į gurmanų rojų. Šią liniją sudaro tik aukščiausios kokybės natūraliomis sąlygomis vytinti ir šaltai rūkyti produktai. Vytinti ir šaltai rūkyti kalakutienos gaminiai puikiai tiks tiek gurmaniškiems pasisėdėjimams, šeimos susibūrimams prie vyno taurės ar iškylai gamtoje. Jie nereikalauja paruošimo, tereikia mėgautis užburiančiu skoniu.

 

Visų degustacijos metu pristatomų produktų pagrindinė sudedamoji dalis yra kalakutų šlaunelių mėsa. Kalakutas turi tiek baltos, tiek raudonos mėsos savybių. Tamsi kalakutų šlaunelių mėsa yra turtinga baltymais ir geležimi, kuri lengvai pasisavinama.  Gaminiams raudoną sodrią spalvą suteikia natūrаli šlaunų mėsos spalva. Produktai rūkinami naudojant tik natūralias buko medžio pjuvenas. Vytinti produktai yra intensyvaus skonio, nes vytinimas vykdomas iki tvirtos mėsos konsistencijos.

 

 Jau rugpjūčio 05 dieną vilniečiai galės paragauti PREMIUM linijos produktus prekybos centre Maxima- 555, esančiame Ozo g. 25, 16-19 val.

 

Rugpjūčio 07 dieną vilniečiai galės paragauti PREMIUM linijos produktus centre Maxima-097, esančiame Mindaugo g. 11,

16-19val., o klaipėdiečiai- prekybos centre Maxima-400, esančiame Taikos pr. 61 (Akropolis) , 16-19val.

 

Rugpjūčio 08 dieną  klaipėdiečiai galės paragauti PREMIUM linijos produktus prekybos centre

Maxima- 732 esančiame Šilutės pl. 35 , 11-15val.

 

 

Kviečiame atrasti naujus skonius bei sveikus produktus jūsų kasdieniam ir šventiniam stalui!

 Premium – tai vertingiausia mėsa iš profesionalų rankų!

 

 

premium