arvi_duonele

Kepta kalakutienos duonelė

Pristatome naujieną „Arvi kalakutai“ asortimente – unikalios receptūros, rankų darbo produktas „kepta kalakutienos duonelė“. Šis produktas patenkins ne tik išrankiausius skonius, bet ir nustebins didžiausius gurmanus.

 

Duonos istorija labai ilga ir garbinga. Tačiau šiandien gyvendami pašėlusiame ritme, nebesusimąstome, jog tai ką valgome kasdien – ne tik maistas, bet ir didžiulė vertybė, kurią turime branginti. Puoselėdami ilgametes duonos vartojimo tradicijas sukūrėme unikalų, analogo mėsos produktų sektoriuje neturintį, mėsos kepinį: „keptą kalakutienos duonelę“.

 

“Kalakutienos duonelė“ – iš smulkintos kalakutų petukų mėsos suformuota ir iškepta mėsos duonelė, kurios unikali receptūra sukurta iš tradicinių duonai praturtinti naudojamų ingredientų: saulėgrąžų, baltųjų ir juodųjų sezamų sėklų, kmynų. Duonelės branduolį sudaro smulkinta kalakutų petukų mėsa (net 92%), kuri turtinga baltymais ir geležimi, lengvai virškinama, joje daug aminorūgščių, B grupės vitaminų, geležies, fosforo ir magnio. Sudėtyje nėra skonio bei aromato stipriklių, konservantų, dažiklių. Produkto sudėtyje yra tik 8,8% riebalų