“Arvi kalakutai” plečia asortimentą ir nuo kovo 29 d. pradeda prekiauti šviežia Lietuviška „Cantale“ ūkio ėriena. Kol kas šviežios „Cantale“ ėrienos bus galima įsigyti tik dvejose „Arvi kalakutai“ firminėse parduotuvėse, tai Marijampolėje S. Dariaus ir S. Girėno g. 3A PC „NORFA“ ir Vilniuje Žukausko g. 23-45 (Šiaurės miestelis).

 

„Cantale“ ėriena, tai 10 – 12 mėnesiu amžiaus šarole anglų veislės ėriukai auginami ūkininkės Kristinos Kučinskienės ūkyje. Ši ėriena yra užauginta ekologiškame Suvalkijos lygumų „Cantale“ ūkyje, Kantališkių kaime, ten ėriukai auga gamtos apsuptyje, todėl gyvuliukams sudarytos tik pačios palankiausios sąlygos augti sveikai ir švariai.

 

Svarbu paminėti, jog ėriena yra jauna mėsa, kuri turi labai mažai cholesterolio – bene du kartus mažiau nei jautiena ir keturis kartus mažiau nei kiauliena. Ėriena – geležies, karotino, fosforo, vario, cinko ir seleno šaltinis.

 

Greitu metu šviežios „Cantale“ ėrienos bus galima įsigyti visose firminėse parduotuvėse. Sekite naujienas mūsų internetiniame puslapyje www.arvikalakutai.lt/NAUJIENOS ir Facebook.com/ARVIKALAKUTAI.

 

06