ARVI KALAKUTAI GRILL SEZONO NAUJIENOS 2018

 

“Arvi kalakutai“ grill liniją sudaro tik aukščiausios kokybės natūraliomis sąlygomis marinuoti ir paruošti kepti ant laužo produktai, kurie tiks tiems, kas ieško klasikinių skonių ir neįtikėtinų kulinarinių atradimų. Kepant mėsą virš karštų žarijų, išsaugomos kalakutienos maistingos medžiagos, nes jos neišsiskiria į vandenį. Su ypatingu patyrusių meistrų dėmesiu paruošti ir sumarinuoti gaminiai išsiskiria subtilia skonių derme ir kiekvieną mėgavimosi akimirką paverčia iškilmėmis. Grill produktai puikiai tiks tiek gurmaniškiems pasisėdėjimams draugų kompanijoje ar iškyloms gamtoje. Jie nereikalauja paruošimo, nes paruošti tik iškepti, tereikia mėgautis užburiančiu skoniu. Kalakutas turi tiek baltos, tiek raudonos mėsos savybių. Grill produktų pagrindinė sudedamoji dalis yra tamsi kalakutų šlaunelių mėsa, kuri turtinga baltymais ir geležimi bei lengvai pasisavinama.

 

Naujiena! Šviežias kalakutienos šašlykas rausvame kanapių sėklų marinate. Šašlykui naudojama kalakutų šlaunelių mėsa, kuri tam tikrą laiką masažuojama, kad iškepusi būtų minkšta bei sultinga. Šašlyko marinavimui naudojami specialūs prieskoniai, kuriuose dominuoja raudonosios saldžiosios paprikos, česnakai, mairūnas ir kanapių sėklos. Gamybai naudojamas sausas marinavimo būdas. Sausas, nes jame minimumas skysčių. Prieskoniai ir truputis aliejaus. Šašlykas nėra aštrus. Be to, jo receptūroje yra sumažintas druskos kiekis, nenaudojami skonio bei aromato stiprikliai, dažikliai bei nėra nitrito. Šašlykas rausvame kanapių sėklų marinate patiks tiks naminių, tradicinių skonių ieškotojams.

 

Naujiena! Šviežias marinuotas kalakutienos šašlykas žaliųjų citrinų ir žolelių marinate. Šis kalakutienos šašlykas puikiai tiks naujų subtilių aromatų ir egzotiškų derinių ieškotojams. Mėsai naujo skonio ir aromato suteikia ciberžolė, kalendra, kumino sėklos, svogūnai, petražolės, aitriosios paprikos, lauro lapai. Šašlyke jaučiamas subtilus žaliosios citrinos aromatas, kuris tik dar labiau sustiprina šašlyko skonį. Šašlykui naudojama kalakutų šlaunelių mėsa, kuri tam tikrą laiką masažuojama, kad iškepusi būtų minkšta bei sultinga. Šašlykas nėra aštrus. Be to, jo receptūroje yra sumažintas druskos kiekis, nenaudojami skonio bei aromato stiprikliai, dažikliai bei nėra nitrito. Gamybai naudojamas sausas marinavimo būdas, jame minimumas skysčių. Prieskoniai ir truputis aliejaus.

 

Kalakutienos šašlykų galite įsigyti didžiuosiuose MAXIMA ir RIMI prekybos centruose, taip pat “Arvi kalakutai” firminėse parduotuvėse.