Norite greitai ir skaniai pagaminamos kalakutienos? Pasinaudokite ARVI KALAKUTŲ meistrų jau supjaustytais ir paruoštais kalakutienos file pjausniais, kurie tiks kepiniams ant laužo, keptuvėje, orkaitėje. Galite paprastai pagaminti salotas, įvairius apkepus, kepsnius, sluoksniuoti ir visaip pritaikyti kalakutienos file pjausnius Jūsų idėjoms realizuoti.

 

Kalakutienos file pjausnių kepsneliai su egzotiškais vaisiais

Juos galite lengvai pamušti, užtepti majonezo, sumaišyto su trinto česnako skiltele ir palikti apie 15min. marinuotis. Tuomet pavoliokite pjausnius džiūvėsėliuose ir apkepkite keptuvėje abi puses (po 2 – 3 min.), tuomet pasirinkite Jūsų mėgstamą egzotišką vaisių (tai gali būti konservuotas persikas, ananasas, abrikosas), dėkite ant pjausnių šių vaisių griežinėlius ir pabarstykite truputį tarkuoto sūrio ir kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 8-10 minučių. Greitas ir skanus receptas Jūsų pietums, vakarienei, šeimai ar svečiams. Skanaus!
INGREDIENTAI: 
500 g Kalakutienos file pjausniai (viena pakuotė)
1 – 2 šaukštai majonezo
2 česnako skiltelės
50 g maltų džiūvėsėliai
150 g sūrio
Jūsų turimų konservuotų egzotiškų daržovių (iki vieno indelio)
(Jeigu mėgstate stipresnį prieskoninį skonį, galite su majonezu įmaišyti druskos ir pipirus)

 

Dalinamės ir kalakutienos file pjausnių marinatų idėjomis kepimui keptuvėje, ant laužo ar orkaitėje:

Skaniausia mėsytė bus, jeigu marinuojant ją paliksite kelioms valandoms. Prieš tai geriausia ją apibarstyti prieskoniais ir pamerkti į skystą, rūgšties turintį marinatą. Tam puikiai tinka citrinų, pomidorų ar kitos mėgstamos sultys, vyno, obuolių, balzaminis actas. Actą reikia skiesti santykiu 1:10. Taip pat puikiai dera kefyras ar jogurtas, kurie itin suminkština mėsą.

 

Paruoškite marinatą iš druskos, alyvuogių aliejaus, citrinos sulčių, smulkintų juodųjų pipirų, pridėkite smulkintų česnakų ir rozmarinų. Marinuokite 2-3 valandas šaldytuve.

 

Keletui valandų pamerkite į mango – čili marinatą, kurį paruoškite iš mango sulčių, čili pipiriukų, aitriųjų paprikų dribsnių, druskos, medaus ir alyvuogių aliejaus.

naujiena_skelbti