Joninės – tai ne tik ilgiausia diena ir  trumpiausia naktis metuose, tai giliai lietuvių tradicijose įsišaknijusi šventė. Joninių naktis neįsivaizduojama ir be iškylų gamtoje bei viliojančio kepamos mėsos kvapo.

 

Kepti ant laužo puikiai tinka visos kalakuto dalys. Kalakutienoje daug baltymų ir mažai riebalų, todėl tinka visiems, kurie nori gerai jaustis, gražiai atrodyti ir išlaikyti optimalų kūno svorį. Kepant mėsą virš karštų žarijų, išsaugomos kalakutienos maistingosios medžiagos. Pasiilgusiems išskirtinių skonių ir naujų gurmaniškų atradimų pristatome sezono naujieną – kalakutienos šašlyką juodųjų serbentų marinate. Kalakutiena puikiai dera su egzotiškais vaisiais, tačiau pastariesiems nenusileidžia ir Lietuviško sodo gėrybės – juodųjų serbentų uogos, kurios petukų mėsai suteikia išskirtinį švelnų aromatą. Tai šašlykas sulaukiantis ypatingo moterų dėmesio, tad patiekę jį tapsite ne tik grilio, bet ir viso vakaro žvaigžde.

 

Jonams, Janinoms ir visiems mūsų klientams visose ARVI KALAKUTŲ parduotuvėse birželio 22-28 d. kalakutienos šašlykas juodųjų serbentų marinate -26%, tik 4,69 Eur/kg (16,19 Lt/kg).

 Kalakutienos saslykas juoduju serbentu marinate