Mieli pirkėjai,

 

džiaugiamės pristatydami Jums atsinaujinusią ARVI KALAKUTŲ Premium produktų liniją. Premium šeimos gaminiai – tai viešnagė į gurmanų rojų. Šią liniją sudaro tik aukščiausios kokybės natūraliomis sąlygomis vytinti ir šaltai bei karštai rūkyti produktai. Su ypatingu patyrusių meistrų dėmesiu ruošiami gaminiai išsiskiria subtilia skonių derme ir kiekvieną mėgavimosi akimirką paverčia iškilmėmis. Vytinti ir rūkyti kalakutienos gaminiai puikiai tiks gurmaniškiems pasisėdėjimams, šeimos susibūrimams prie vyno taurės ar iškylai gamtoje.

 

Visose ARVI KALAKUTŲ parduotuvėse bei didžiuosiuose prekybos tinkluose laiko patikrinti bei technologų išpuoselėti nauji skoniai – atsinaujinusioje pakuotėje! Šio sezono išskirtinės naujienos – tai mažai parūkytas kalakuto kumpis bei virtas rūkytas “Karališkas”kalakutienos servelatas.

 

Mažai parūkytas kalakuto kumpis gaminamas iš šlaunelių mėsos taikant ypatingą technologiją. Kalakutų šlaunelių mėsa yra kruopščiai atrenkama ir išpjaustoma, kad turėtų kuo mažiau riebalinio sluoksnio. Atrinkta šlaunų mėsa rūkinama natūraliu buko pjuvenų dūmu keletą dienų ir džiovinama kamerose iki reikiamos vidinės temperatūros, kad išgauti švelnią konsistenciją ir minkštą tekstūrą.

 

Virtas rūkytas “Karališkas” kalakutienos servelatas gaminamas sausuoju būdu, rūkomas natūraliu buko pjuvenų dūmu, o gamybos proceso pabaigoje papildomai rūkinamas šaltu dūmu, todėl turi mažiau drėgmės ir atskleidžiamas subtilus natūralus mėsos skonis. Produkto sudėtyje nėra fosfatų bei konservantų.

 

PREMIUM naujienos