Nuo balandžio 12 d. „Arvi kalakutai“ firminę parduotuvę įsikūrusią S. Dariaus ir S. Girėno g. 3 A PC „NORFA“ Marijampolėje bus galima atpažinti nauju ir dar negirdėtu pavadinimu „Cantale krautuvėlė“.

 

Po savo stogu subūrusi geriausius Suvalkijos ūkininkus duris atveria nauja, dar niekur negirdėtu pavadinimu „Cantale krautuvėlė“, kurioje galėsite įsigyti ne tik platų kalakutienos ir jos gaminių asortimentą, bet ir rasti Suvalkijos ūkininkų užaugintos šviežios ėrienos, produktų skirtų ne tik tikriems gurmanams, bet ir tiems, kurie mėgsta ėrieną ir nori ją išbandyti.

 

Firminių parduotuvių tinklo vadovė Aušrinė Čėsnaitė pasakoja, kad keičiant firminių parduotuvių strategiją, pasikeitė ne tik pavadinimas, bet ir atsinaujino asortimentas „praplėtėme siūlomos įsigyti mėsos ir jos produktų kategorijas, subūrėme geriausius Suvalkijos ūkių ūkininkus, kurie mums tieks tik kokybišką ir šviežią produkciją. Pabrėžiame, kad tie kas pirkdavo ir mėgdavo „Arvi kalakutai“ kalakutieną, galės ir dabar ten pat jos rasti ir įsigyti. Keisdami strategiją, plėsdami asortimentą ir didindami galimybes įsigyti įvairesnės mėsos ir kitų šviežių ūkininkų ūkių produktų, keičiame bei atnaujiname ir parduotuvių pavadinimus, kuriuos greitu metu pakeisime ne tik Marijampolėje, bet ir kituose Lietuvos miestuose esančiose firminėse parduotuvėse“.

 

Skambus „Cantale“ ūkio pavadinimas susijęs su didingų Suvalkijos lygumų, Šešupės vingiuose įsikūrusio Kantališkių kaimo ūkio pavadinimu. Šis pavadinimas tarsi pasakoja mums apie dar neatrastas mūsų krašto, lygumų pievose besiganančias avių bandas, vedančias mažučius ėriukus, kurie yra Suvalkijos krašto pasididžiavimas, kuriantis, tai kas dar atrasta ne visiems.

 

„Cantale krautuvėlėje“ bus prekiaujama 9 – 12 mėnesiu amžiaus šarole anglų veislės ėriukais. Ši ėriena yra užauginta ekologiškame Suvalkijos lygumų „Cantale“ ūkyje, Kantališkių kaime, ten ėriukai auga gamtos apsuptyje, todėl gyvuliukams sudarytos tik pačios palankiausios sąlygos augti sveikai ir švariai. Ūkyje įrengta specializuota avių skerdykla, atitinkanti visus ES reikalavimus, ūkyje laikomasi aukščiausių kokybės ir higienos reikalavimų. Kiekvieną ėriuką patikrina veterinaras, todėl ėriena saugi vartoti.

 

Svarbu paminėti, jog ėriena yra jauna mėsa, kuri turi labai mažai cholesterolio – bene du kartus mažiau nei jautiena ir keturis kartus mažiau nei kiauliena. Ėriena – geležies, karotino, fosforo, cinko ir seleno šaltinis „norime žmones pratinti prie ėrienos skonio, šiandien Lietuvoje ėrienos suvartojimas ir vartojimo tradicija yra pakankamai maža, tai vis dar „egzotinė“ mėsa, kurią lietuviai sunkiai įsileidžia ant savo kasdieninio ar šventinio stalo. Tad labai džiaugiamės, kad nuo šiol ėrienos bus galima įsigyti ir pas mus. Ateityje „Cantale krautuvėlėse“ žadame vis labiau plėsti prekiaujamų produktų asortimentą, planuojame prekiauti Suvalkijos ūkininkų užaugintomis tilapijomis, šamais, kiaušiniais, žvėriena ir kita Lietuvos ūkininkų užauginta mėsa bei produktais.“ – pasakoja „Cantale“ ūkio savininkė ūkininkė Kristina Kučinskienė.

 

Lankytojų patogumui „Cantale krautuvėlėje“ pagal išankstinį užsakymą galite užsisakyti šviežios ėrienos tiesiai iš ūkininkų ūkių, kad į Jūsų namus mėsa papultų tik pati šviežiausia ir kokybiškiausia.

 

Užsakymai priimami:

 

Firminėse parduotuvėse;

E. paštu a.cesnaite@cantale.lt ;

Tel.nr. +370 650 99833;

cantale tamsus_jpg