Nuo šiol Vilniaus miesto gyventojai turės dar daugiau galimybių apsipirkti “Arvi kalakutai” firminėse parduotuvėse. Kovo 28 dieną Vilniaus balsių rajone Visalaukio g. 1 naujame prekybos ir paslaugų centre “ŽALI” atidarėme jau 15-ąją “Arvi kalakutai” firminę parduotuvę !  Atidarymo renginys truko net 4 dienas ! (atidarymo renginio akimirkos foto galerijoje)

 

Pirmąją atidarymo dieną 12 valandą visi lankytojai buvo kviečiami degustuoti  įspūdingo dydžio “Arvi kalakutai” kepto marinuoto kalakuto, taip pat ir Voila! keptus gaminius, kuriais gardžiavosi ir maži ir dideli. Atidarymo dienomis buvo  taikoma -25% nuolaidą visiems premium ir Voila! gaminiams, -35% nuolaidą visiems kalakutams, taip pat dalinamos “Arvi kalakutai” lojalumo kortelės, užpildžius  lojalumo kortelės anketą, buvo galima sudalyvauti ir konkurse, kur Šv. Velykoms dalyviai galėjo laimėti “Arvi kalakutai” gardų premium gaminių rinkinį. Kovo 30 d. burtų keliu buvo išrinkta konkurso laimėtoja Anastazija Paberžienė – moteris labai džiaugėsi, kad Šv. Velykoms jos stalą pagardins aukščiausios rūšies vytinti, karštai ir šaltai rūkyti kalakutienos premium gaminiai.

 

Vyko ateities centro PPC “ŽALI” inicijuotas foto žaidimas prie “ŽALI” skulptūros ir logotipo, trys laimėtojai laimėjo 15 EUR vertės “Arvi kalakutai” dovanų kuponus. Skulptūrų konkurso nugalėtojais tapo ir 15 EUR vertės čekius apsipirkti “Arvi kalakutai” firminėje parduotuvėje laimėjo - Karolis Stonys‎, Ana Jenkinienė, Violeta Prelgauskienė. Sveikiname Juos ! 

 

Taip pat atidarymo dienomis PPC “ŽALI”  organizavome edukacinį užsiėmimą mažiesiems prekybos centro lankytojams. Mūsų šaunioji  technologė Vilija vaikams surengė puikų edukacinį užsiėmimą, o tuo pačiu ir konkursą, kurio nugalėtojas laimėjo  kuprinę pilną gardžiausių “Arvi kalakutai” dešrų ir dešrelių vaikams, kurios pagamintos tik iš kokybiškos kalakutienos, kurioje gausu baltymų, dešrelių gamyboje nenaudojami pridėtiniai skonio bei aromato stiprikliai, dažikliai, jose nėra jokių alergenų.  Konkurso sąlyga buvo kuo originaliau ir įdomiau paserviruoti kalakutienos dešreles. Vaikai tikrai nestokojo kūrybos, pademonstravo tikrai originalius ir kūrybiškai pateiktus patiekalus iš kalakutienos dešrelių (daugiau nuotraukų iš konkurso galite pamatyti nuotraukų galerijoje).