Jau ir Jonavoje kiekvienas galite mėgauti gausiu kalakutienos gaminių ir šviežios mėsos asortimentu – praėjusių metų rudenį duris atvėrė „Arvi kalakutai“ firminė parduotuvė, įsikūrusi Žemių g. 26A, prekybos centre „Norfa“.

Kalakutiena – ypač vertinga ir sveika mėsa, kurios kokybė yra svarbiausias įmonės „Arvi kalakutai“ tikslas. Kalakutienoje gausu baltymų, aminorūgščių, B grupės vitaminų, cinko, geležies, fosforo ir magnio mikroelementų. Iš visų mėsos rūšių ji yra vertingiausia savo maistine verte, nes lengvai virškinama, joje yra mažai cholesterolio, mažiausiai alergizuojanti, ypač tinka savo figūrą prižiūrintiems žmonėms, subalansuotai vaikų bei dietinei suaugusiųjų mitybai. Kadangi kalakutienoje mažai kalorijų ir daug baltymų, ši mėsa padeda mesti svorį. Daug baltymų turintis maistas sumažina grelino – alkio hormono – lygį, gerina metabolizmą ir mažina suvartojamų kalorijų kiekį. Kalakutienoje daug seleno, kuris gerina imunitetą, atlieka antioksidacinę funkciją – saugo nuo laisvųjų radikalų žalos ir uždegimų.

Firminėje „Arvi kalakutai“ parduotuvėje Jonavoje – gausus lietuviškos kalakutienos asortimentas: nuo šaldytų, šviežių iki jau paruoštų kepti produktų ar gaminių. Neturintiems laiko gaminti ar ieškoti receptų siūlomas platus asortimentas jau paruoštos ir „Arvi kalakutai“ meistrų sumarinuotos kalakutienos, kurią reikės tik pašauti į orkaitę ir mėgautis išskirtiniu skoniu. Tai – „Voila!“ ir „1 minutė“ linijos marinuoti kalakutienos produktai išmanioje kepimo pakuotėje. Taip pat siūloma gausus šviežios, vytintos ir šaltai bei karštai rūkytos kalakutienos asortimentas.

 

Atsispausdinkite šią akcijos skrajutę ir apsipirkite su -20% nuolaida.

*akcija galioja tik Jonavos firminėje “Arvi kalakutai” parduotuvėje ir tik su akcijos skrajute

JOnava skraj